понеделник, 28 февруари 2011 г.

Чъ Бъ Мъ!

Честита Баба Марта, приятели жарки!!! И добре дошли в най-непостоянният месец от годината!

Ако се чудите как, аджаба, стигнахме до третият месец от годината, натиснете 1.

Ако не се чудите, натиснете 2.

Ако ви е студено, натиснете 3. (отсега казвам, там ще получите служебния отгвоор "свиквайте")

Ако искате да подарите мартеница на някой, натиснете 4.

Ако искате да подарите мартеница на мен, натиснете 5!

Ако искате карфичка за мартеничката, натиснете 6.

Ако не искате, защото тя е тип гривна, натиснете 7.

Ако искате да избъзикате някой, натиснете 8. Там ще ви припомним, че е 1 март, а не 1 април.

Ако искате някой да ви каже Чъ Бъ Мъ, натиснете 9!

:)

Из Фейсбука на Иво Сиромахов 2

Тая сутрин някакъв ми звъни по домофона и ме пита: "Вкъщи ли си?" Викам: "Да. А ти къде си?"

 

Когато я поканих на среща, тя падна от стола, скочи на кревата, 15 минути търча из апартамента с щастливи викове, а после каза: "ще си помисля"

 

Където и да отидеш да живееш, съседът с бормашината ще те открие и ще купи съседния апартамент.

 

 

Днес ми правиха нумерологичен хороскоп. Оказа се, че щастливото ми число е 56382970.

 

Не съм нито привърженик, нито противник на абортите. Смятам, че е най-добре детето само̀ да вземе това решение.

 

Само ако си купиш Ай-фон можеш да разбереш, че имаш мръсни ръце и мазни уши.

 



Някои хора нарочно кашлят много силно, за да могат междувременно тихо да пръднат.

 

Никой не може да играе футбол, така както не можем да играем ние.

 

Уиндоусът е като презерватив. Никой не го харесва, но всички го ползват.

 

Разбрах какво е Twitter. Това е, когато ти се иска да напишеш SMS, но няма на кого.

Bad guys

От доста време на съм говорила за Формула 1. Е, стигнахме и до този момент.

Наскоро на пазара излезе книгата на шефа на Ф1 - Бърни Екълстоун, която носи заглавието "Не съм ангел:Животът на Бърни Екълстоун".
Мхм, дотук добре.
В книгата обаче са разкрити някой интересни факта от минали години.
Аз ще се спра на един от тях - малка подробност около някогашното съотборничество между Хамилтън и Алонсо. Става въпрос за 2007 година, за да не се чудите кога беше това.

Та ето каква е историята.
Алонсо си имал свои хора из механиците и тайно източвал бензин от резервоара на Хама и още по-тайно нацепвал тук-там гумите на Люис.

Тц, тц, тц ... кви мизерии е правил Галфонсо.

събота, 26 февруари 2011 г.

Happy B'day!

Happy Birthday to you! Happy Birthday to you! Happy birthday, dear sister! Happy Birthday to you!

Иначе видео поздрав с една друга песничка. RIGHT HERE!

Малко американска чалга

Песен, която ми звучи като чалга, но на английски... т.е американска чалга, такава каквато "проповядва" Кеша и Бритнито...

Както и да е, ето премиерата:
Far East Movement ft. Natalia Kills - 2 is better than 1

вторник, 22 февруари 2011 г.

Feel the Magic!!!

Има няма по това време, преди 2 години започна Funhouse tour! Затова сега му отдавам почит с няколко ефектни стоп кадъра от DVD-то към концерта в Австралия :)

неделя, 20 февруари 2011 г.

Истории от пекарната 2

Започва се голямото предполагане за име на бебето на Пинк и Кари.

Как стигнах до този извод? От Туитър естествено!

Всичко се започнало от вдин туиит на Линда Пери (първият човек, с който Пинк започнала да твори музика, първият й продуцент, въобще доста добра приятелка на Пинк).
Та въпросният туиит гласял:
ЛП:Пинк, направих специален колан със слушалки, за да може малката Линда да слуша най-качествената музика от съвсем малка.

И сега въпросът е зададен. Ще се казва ли дъщерята на Пинк Линда?! И това значи ли, че със сигурност ще е момиче? 
Аз лично не знам. Името Джеймисън за момче като вариант ми харесваше повече... но все пак...