петък, 19 август 2011 г.

Папараци.ком

Досадни са папараците, но и те семейства хранят :D Не наистина, понякога прекаляват, но от толкова следене, вижте какво са разбрали.

На снимките виждаме Мишел Родригес. Те са от 4-ти август, когато папараци я хващат когато тя отива да си вземе фреш. На връщане обаче я спира бездомник (чернокожият на снимката) и двамата започват да си говорят. Разговора завършва с това как Мишел му дава пари - нормално, човека е просяк, а тя трудно би отказала.

Е, в това няма нищо кой знае какво, но зорките папараци са забелязали, че същият този мъж предишния ден е приел дарение и от Уитни Порт. Ето снимка:
Не, че има нещо кой знае какво в цялата история, но папараците са удивени от това как човечецът заставал на такива места където може да срещне известни личности.

четвъртък, 18 август 2011 г.

Ударът в Рио...

Да, за филма говоря Fast Five: Rio Heist
Най-най-най-накрая го качиха в замунда с възможно най-перфектното качество и разбира се е 2GB...  а аз се тюхках на 1.37 GB когато го свалих да го гледаме...

Живота не е справедлив. Или трябва да си купя флашка от 4, 8 или повече гигабайти, за да мога да си позволявам да те тегля тези филми или просто да рискувам и да отнема 1/3 от паметта на D диска...

О, почакайте. В ТОП 10 на Замунда вече има два качени Fast Five, като за капак вторият е 3.23 GB. Това все е едно е някакво наддаване кой ще качи по-голям на размер филм...

Така е, приятели, живота е радост и тъга...

Най-смешното от Туитър 12

ocfcrew: Футболът се вмирисва откъм перуката

stoynoff: На снимки излизам много по-добре, отколкото влизам.

nikcname: учени доказаха, че поставянето на портрет на Бойко Борисов намалява кражбите в супермаркета
50ml_sarcasm: След експертиза се оказа, че появилите се видео материали, на които Гонзо държи книга, са манипулирани

barba1ita: смс шаблон: "Не отговаряй на обажданията ми. Днес ще пия."

gminchev: “Видахим” е сключила договор с Формула 1 за доставка на гуми. Договорени са 6000 броя за попълване на загражденията по пистите
beer2beer: да търсиш "гласът на българия" докато веско маринов все още е сред нас и има концертна дейност си е пълно безочие

em4o: Как ще се казва новия бутик на Lоuis Vuittоn в София? - "Всичко по 6000 лева."

wertyusa: Mъжете гледат Супермен и си мислят "Уау, страшен е този пич" Жените гледат Супермен и си мислят: "Дали тази мантия я пере с Первол...?!"

4nepa: -"Какво безочие!" - Възкликна цар Самуил, като се прибра войската му.

therealgenadi: Жените от Обеля се казват Обелки

DinkaWitch: Искам лекарствата за диария да се рекламират от мото-състезатели, водолази или космонавти.Така е много по-правдиво. А свали екипа де!

barba1ita: Само Чък Норис може да сложи дограма на Windows XP

_gradinko: Брат ми: Живее ново поколение котки... Такива, които никога няма да разберат, какво е да спиш на монитора.

wertyusa: Eдна жена трябва да е дама във FB, домакиня в bgmama и кучка в туитър

oranjevmorkov: Проблемът на модерния българин е, че като му замирише на джоджен се обърква - боб ли му се яде, мохито ли му се пие...

nikcname: Когато Бойко погледне изкъсо бременна - тя ражда

barba1ita: Дъщеричката на Джеймс Бонд го попитала: - Татко, може ли да изляза навън? А Бонд й отговорил: - Може. Не може.

4nepa: Рейса на Комиците, начело с Руслан Мъинов, изкупиха баничките от Лукойл-а преди Благоевград. Изкуството иска извара.

50ml_sarcasm: Как ще познаеш българина на IT конференция ? По лютеницата върху айфона.

nikcname: Някои плуват до шамандурата, Бойко плува до Украйна и обратно

therealgenadi: нямам търпение да излезе новия футбол мениджър, за да може ливърпул да почне да печели.

nikcname: Бойко мрази фотоапаратите с лента, винаги я прерязва преди да снима

Made in Bulgaria 5

КЕБАПЧЕ!

Кебапчета-чебапчета-мебапчета

Кебапче с 'ютеница! - класика на женския пазар, а и не само на него.
Всеки уважаващ се себе си булгаристан, хапва кебапчета, маа лютеница и пие бира на три глътки.

Кебапчето, кюфтето и кърначето са си класика. Българско си е откъдето и да го погледнеш.

Некст тайм: нещо с кисело мляко и още нещо :)

Traction Control 33

Буик Лакрос

сряда, 17 август 2011 г.

Премиера

Ако се абстрахирате от поредния странен клип на Лейди Гага, ще видите, че песента всъщност е хубаво. С леко кънтри звучене.

Lady Gaga - You and I

Made in Bulgaria 4

МИТЬО ПИЩОВА

Единственият българин, на който в личната му карта освен трите имена присъства и прякор.

Великотърновския "плейбой" е олицветворение не съвременниия Бай Ганьо - маа кюфтета-мюфтета, кебапчета-мебапчета... плацика се в джакузита-макузитааа... и както казва пори манекенките като агнета и ги пълни като риби :D (който се е въргалял в ягоди, пак ще се въргаля, който се е къпал в шампанско, пак ще се къпееееее)

Далеч сме от мисълта, че е спал с 2034 манекенки или там колкото ги изкарва
Въобще Митьо Пищова не е човек за гордост, но и този момент го има - момента на перманентна простотия.

Некст тайм - един бг деликатес от каймЪ :D