сряда, 11 юли 2012 г.

Happy B'day, Mrod !

Днес, 12 юли, актрисата Мишел Родригес празнува 34 рожден ден!

Познавате я от куп все интересни филми - "Боксьорката", "Бързи и Яростни", "Специален отряд", "Изгубени", "Мачете", "Аватар" и още, и още!

С нетърпение феновете чакат завръщането й в шестата част на авто поредицата "Бързи и Яростни", а сега и пожелаваме ЧРД!

вторник, 10 юли 2012 г.

Най-добрите градски плажове

Венис Бийч, Лос Анджелис:

Барселонета, Барселона, Испания:
Клок Тауър Бийч, Монреал, Канада:
Ипанема, Рио ДеЖанейро, Бразилия:
South Beach, Маями, Флорида:
Гордън Фишерман Бийч, Тел Авив, Израел:
Норт Авеню Бийч, Чикаго, Илиноис :
Бонди Бийч, Сидни, Австралия:

понеделник, 9 юли 2012 г.

Управление на гнева

Както преди време бях писала, Чарли Шийн направи свой сериал - "Управление на гнева".

Вече изгледах първите 3 епизода и останах въз доволна.

Чарли Шийн, който е в ролята на Чарли Гуудсман ( да, пак е Чарли) е бивш бейзболист, сега терапевт, който организира сеанси у дома с няколко пациента. Самият той е провалил бейзболната си кариера заради собствения си гняв.Сега обаче, Чарли смята, че е овладял гнева си и решава,  да предаде знанията си на своите пациенти.
Негови пациенти са геят Патрик, който "страда" от пасивно-агресивно настроение.
 Ветеранът от виетнамската война Ед, който явно от годините е започнал да става все по-гневен към света
Нолън - момчето, което си пада по гневни хора.
И Лейси - момиче, което за последно гръмнало гаджето в топките си и е изпратено от съда, за да укроти гнева си. Нолън си пада по нея (нали е агресивна и гневна )
Героят на Чарли е разведен с Джен
 от която има една дъщеря - Сам
и междувременно спи с терапевта си Кейт - но това никой не го знае
И така. Филмчето е адски забавно, Чарли Шийн не е някое пиянде като в "Двама мъже и половина" (макар, че обожавахме героя му), а даже се опитва да помага.
Та, забавен сериал и ориджинъл!

неделя, 8 юли 2012 г.

Състоянията на Кими

Знаете, че Кими ми е слабост и не се подигравам с него. Просто следващите картинки ми харесаха заради самата им направа :)

Кара моторна шейна (Кими има навика да кара такива през зимата. Някои, които помнят ще се сетят, че даже претърпя операция на ръката този януари заради едно такова каране)
Летящия Кими!
Презареждане
Ледения!
На пресконференция (след състезание)
Хапва сладолед :)

По-бърз от всички останали! (това не знам кога се случва, Кими рядко бърза за някъде, освен ако не е в болид ;) )
Все още не е победител (шарж на така известната вече снимка с Фетел и неговото "зайче")
Водка. (вече го прави по-рядко)
Повдига Малдонадо (Шарж на снимката от състезанието, в което Малдонадо спечели. На оригинала Кими и Алонсо повдигат Пастор в чест на първата му победа)
Завършил състзание
С момчетата от Лотус
На парада на пилотите (в началото на състезателния уикенд)

събота, 7 юли 2012 г.

Най-смешното от Туитър 55

@bavareca: Много българи страдат от особена форма на клаустрофобия - не ги е страх от затворени пространства, а ги е страх от затворени кръчми

@_gradinko: при украсата на трансформаторите по Раковска някой нарисувал клошар с корона и текст "И аз съм КРАЛ", но ЧЕЗ заповядали да го заличат

@arhivatora: Няма нищо интересно в "роден в бедно семейство на къра", виж "застрелян седем пъти в битка, защитавайки селото си" е друго.

@Jnk3r: шефа ми каза, че ако още веднъж ме сбарат да играя диабло 3 в офиса ще се озова в jobs.bg

@mitakka: "То верно че красотата иска жертви ама ти си направо мъченица"

@mkarakusheva: Милиарди микроорганизми и бактерии ще се разменят. Днес е Световният ден на целувката или казано накратко - на инфекциозната мононуклеоза.

@kalisto5: Шефът: -Прати ми някой от твоите яки вицове! Служителят: -В момента работя, ще пратя по-късно! Шефът: -Аахаха тоя, беше як! Дай, и друг..

@Emil_Nikolov: :) …а в гардероба гол мъж увит с кожено палто на жена му. -Ти кой си? -Аз съм молец! -Къде си тръгнал с това палто. -А, вкъщи ще си го доям…

@_mitaka_: Цветан Цветанов съобщи че подслушванията за Гласът на България 2012 са започнали.

@mileni_ta: трябваше да сваля нещо.. най-лесното беше сутиена

@dreamkeeper: Потребители на ТЕЦ-Изток, вероятно вече разбрахте, че между 1 и 15.08 няма да имаме топла вода. Нашата част от града ще се казва НЕмогадишу.

@mitakka: Гледам скайповете на работещите хора, по цял ден са в режим "отпочиващ". А вечер ми се оплакват колко много бачкали. Лицемери.

@roccobar0c0: - Докторе, всеки ден ходя до магазина за водка. Шопинг маниак ли съм? .. :D

@5Oml: Кое е общото между протестите за гората и Дарма и Грег ? Убежденията на бащата на Дарма.

@theSOWN: Вътре, вътре, вътре, вътре, вътре, вътре... сухо, сухо, сухо, сухо, сухо, сухо, сухо... Сър Стенли Ройс - бащата на грубия секс! :D :D :D

@nik4o: значиии,не си ли простак,нямаш квалификацията да си шофьор на автобус от градския транспорт!

@gminchev: Продавачките в магазин вече не поздравяват с Добър ден или Добър вечер. В повечето магазини казват "Торбичка", а в Billa - "Billa карта".

@roccobar0c0: ДА ЖИВЕЯТ НЕОБВЪРЗАНИТЕ КАЗА МЪЖЪТ И ЗАСТРЕЛЯ ЖЕНА СИ !!! :D

@veselyak: - Гаджето вчера ми каза, че му било много неприятно да се целуваме, защото пуша.. - .. И ти кво? - Махнах си цигарата от устата..

@milototo: "Трябва да се наредиш на опашка, за да се топнеш в морето"

@fitkata: Ако са ви дошли много гости, които трябва да пренощуват у вас и нямате достатъчно място, вземете повече ракия и те сами ще си намерят място.

@puhkavo_keks4e: На тоалетната хартия в офиса има сърца, смятай за кво се използват сърцата вече...

@ssstto: Днес празник имат МВР и ГЕРБ (3 години управление). По тоя случай мафията ги черпи с 12 тона хашиш.

@dzver: България. Снабдява Европа с имигранти от 681г.

@fake_heal: Самотна съм... Искам да имам компания... Петролна компания!

@twitganda:
"Един съвет към работодателите - организирайте турнир по Solitaire и увoлнете победителите!"

@Benefon_Delta: Ако носиш широк бял панталон, бели обувки и дамска чанта за лаптоп - как да ти викам - АРТ? Нееее - ГЕЙ!

@HighBoltage: Оф, тия чайки бахти кокошкарника!

@batemisho: - Дайте ми в-к Труд. - Мързи ме. Не щете ли в-к Сега? - После...

@Sugarfree__:
"Спускане и преминаване през възвишение,за да стигнеш до финала.Преживяването е за двама." После обяснявай,че става въпрос за водна пързалка

@_gradinko: "Специалисти искат да достигнат до центъра на Земята – до самата й мантия" = селяни искат да достигнат до центъра на София – до самия Люлин

@svetlinco: Знаех, че част от църквата шуми покрай гей-парада, но нямах идея, че протестират срещу него. Мислех, че просто искат да се включат и те.

@barba1ita: С една пенсия кое по-напред - ракия ли, хляб ли, интернет ли да плащам..

четвъртък, 5 юли 2012 г.

Blow me... last kiss

Пинк пусна първото парче от новият си албум "Истината за любовта", който ще излезе през септември.

Парчето се казва Blow me... one last kiss . Певицата споделя, че е любимо както на нея, така и на Уилоу.

Съвсем скоро може да очакваме и клип :)

сряда, 4 юли 2012 г.

Снимки от ГП Европа + Кой колко точки има













1Фернандо Алонсо
Ферари111
2Марк Уебър
Ред Бул - Рено91
3Люис Хамилтън
Макларън - Мерцедес88
4Себастиан Фетел
Ред Бул - Рено85
5Нико Розберг
Мерцедес AMG75
6Кими Райконен
Лотус - Рено73
7Ромен Грожан
Лотус - Рено53
8Дженсън Бътън
Макларън - Мерцедес49
9Серхио Перес
Заубер - Ферари39
10Пастор Малдонадо
Уилямс - Рено29
11Пол ди Реста
Форс Индия - Мерцедес27
12Камуи Кобаяши
Заубер - Ферари21
13Нико Хюлкенберг
Форс Индия - Мерцедес17
14Михаел Шумахер
Мерцедес AMG17
15Бруно Сена
Уилямс - Рено16
16Фелипе Маса
Ферари11
17Жан-Ерик Верн
Торо Росо - Ферари4
18Даниел Рикардо
Торо Росо - Ферари2
19Педро де ла Роса
HRT - Косуърт0
20Тимо Глок
Марусия - Косуърт0
21Хейки Ковалайнен
Катерам - Рено0
22Шарл Пик
Марусия - Косуърт0
23Виталий Петров
Катерам - Рено0
24Нараин Картикеян
HRT - Косуърт0