@fitkata Някъде у Перник
-Как се запозна с това момиче?
-Е те. Видех я на гарата да се бие с един полицай и си вика Е те таа ще е.
@ako ако отвориш вратата и там стоят пингвин и бяла мечка, значи имаш биполярно разстройство
@miloto Настане есен – чушкопек загрее,
суджук обсипе сводът небесен;
BBQ зашуми, фризер повее,
– коремът пее хайдушка песен.
@opera в бразди човек се оплаква, че не може да намери овчар в родопите при 1500 лв. заплата, а по витошка пълно с безработни овчари, хау айроник..
@pamella -Дайте определение за символично.
-Увеличението на заплатата ми.
@charl -как се справяш със сутрешните проблеми?
-спя до обед
@desyl Момичета, ценете се. Белият мерцедес, който преследваше Нелина, сега струва 1500 лв с газова уредба
@trudski Приятелите идват и си отиват, само чиниите за миене винаги остават
@skara в хола: "
диего, хуан, алваро, луиз, сезар, алонсо, лукас, франсеск..."
коментар от спалнята: "абе ти латино сериал ли гледаш?"
не, мач
@megle Снощи чак чух Лятото като затръшна сърдито вратата,имаше иронична бележка:"Яжте си на воля".
@draka както е казал димитър пенев: "ако ви е студено, пуснете осветлението"
@coco Днес цял ден зайчета ли ще пускаме ? Щот песни не знам да е пял чичко Хю !
@georo Вип Брадър бих го пуснала само ако ми е дясно стоящ на кръстовище.
@kristi Само в България къпането е причина да се разболееш.
@deadly По-леко по завоите в тоя дъжд, бе братко. Не си Сена и това не е Макларън Хонда, а старата хонда сивик на баща ти....
@mnogl Лиспват ми срядите, в които най-големият проблем беше, че по програма имаме 7 часа и последният е час на класния и не може да избягаш.
@vovo Абе, сега Деница Гаджева като сключи брак със Сидеров, фамилията Съпругова ли ще е?!