- Защо бе, тренер?
- Защото прекалено дълго мислите пред вратата!

Треньорът е бесен:
- Как така не можем на разчитаме на нашия най-добър нападател?
- Когато раздавал автографи след мача без да усети подписал подаден му контракт за 8 години със Светкавица Търговище.

След поредна загуба треньора на успокоява футболистите :
-Спокойно момчета ако не бяхте вие те нямаше да спечелят мача.

В края на сезона Челси решават, че ще купят мача си срещу Ливърпул.Започва мача, до десетата минута са дадени три дузпи за лондончани, но резултата още е 0-0. Съдията взема решителни мерки и изгонва всички мърсисайдци без Джерард. Те унили се прибират в съблекалнята. На полувремето идва Стивън Джерард усмихнат.
- Какво става, защо си толкова радостен? - пита Карагър.
- Ами, понатиснах ги и вече водим с 1-0. - отговаря Стиви Джи и излиза за второто полувреме, а останалата част на отбора отиват да празнуват.
След края на мача Джерард отива в заведението омърлушен.
- Лошо момчета, едвам удържахме 2-1.
- Е как така едвам, нали ги беше притиснал? - учудено пита Рийзе.
- Е да, ама при 2-0 за нас в 75-тата минута ме изгониха и мен.

Едно семейство фенове на Евертън отива на пазар.Изведнъж малкото момче вижда фенове на Ливърпул и решава, че и той ще стане такъв. Отива при татко си и казва:
- Тате, тате, аз съм фен на Ливърпул!
Баща му го зашлевил и му казал:
- Отивай при майка си!
Като отишъл при майка си и й казал, че е фен на Ливърпул, тя също го зашлевила и го пратила да ги чака в колата!
Като се върнали родителите попитали момчето:
- А сега научи ли нещо?
- Да, от 20 минути съм фен на Ливърпул и вече намразих феновете на Евертън!

Фен на Юнайтед, на Арсенал и на Челси търгували нелегално в арабския свят и съответно били хванати, и тикнати в затвора за 20 години. Но тъй като били добри хора им разрешили да вземат със себе си най - необходимите си работи. Фена на Юнайтед взел жена си, този от Челси взел два кашона книги а арсеналеца взел кутия пури.
След 20 години те им отварят килиите. Фена на Юнайтед излиза със жена си и с още 7 деца. Питат го как прекара, а той отговаря
- Супер изкарах със жената. Направих 7 деца, 7 фена повече на Юнайтед.
Пускат този от Челси и го питат как изкара.
- Добре начетох се с книги и сега мога да се дипломирам и да стана професор.
Отварят килията на фена на Арсенал. Той се показва и с изтормозен глас казва:
- А ве пичове, имате ли огънче?

Между футболни коментатори:
- Какво ще кажете за играта на този играч?
- Напомня ми на Христо Ботев.
- Но Ботев никога не е играл футбол!
- Именно!

За националния ни отбор по футбол има два варианта да стане европейски шампион: реален и фантастичен.
Реален – да дойдат извънземни и да ни помогнат.